Masz pytanie? Zadzwoń: 12 633-36-07, 605 24-24-10

Stomatologia estetyczna

Wybielanie metodą Beyond

Wszyscy pragniemy aby nasze zęby były białe i zdrowe a uśmiech lśniący. Jednak przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy palimy papierosy przez co zęby zaczynają ciemnieć. 

13

Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób. Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Wybielanie nakładkowe

Dla tych państwa, którzy chcą osiągnąć śnieżnobiały uśmiech w zaciszu domowym proponujemy wybielanie przy pomocy nakładek nazębnych.

17

Odbudowa estetyczna zębów

Przy pomocy wysokiej jakości materiałów kompozytowych.

  • Licówki
  • Inlay- Onlay
  • Nowość!!  - Licówki bez szlifowania zębów. 44

Biżuteria na zębna